KOHO POTKÁTE?

Každý rok zveme zástupce velkých zavedených společností. Kromě inspirativních řečníků budete mít možnost potkat celou řadu majitelů úspěšných firem i zástupců top managementu českých a nadnárodních společností. ÚL bude plný schopných a nadšených lidí, kteří mají chuť posouvat dál sebe i své okolí.

PROČ NESMÍTE CHYBĚT?

Co odlišuje výjimečné společnosti od jejich konkurence? Co dělá z obyčejných firem ty neobyčejné? Je to jejich neopakovatelný účěl, neboli důvod jejich existence na tomto světě.Firmám, které chtějí měnit svět kolem nás a dělat ho lepším, se daří rozhodovat podle dlouhodobých cílů nikoliv krátkodobých zisků.  

NEBUĎTE MEDIÁN!

Big data nás obklopila, zahltila a ovládla. Optimalizace na základě dat se stala dogmatem. Pevným bodem, na kterém lze stavět manažerská rozhodnutí ve stále se měnícím světě. Jenže i tady platí: dobrý sluha, špatný pán! Nedělejte to, co všichni kolem vás. Na křižovatce se také nerozjedete, aniž byste se rozhlédli.

NAJDĚTE SI VLASTNÍ ROVNOVÁHU

Dnešní ekonomické systémy jsou křehké. Proč nemůže být úspěšný ten, kdo kopíruje Uber nebo Airbnb? Jak s pomocí vyššího smyslu firmy naplnit její dlouhodobé cíle a nenechat se rozhodit krátkodobými turbulencemi? Dozvíte se na ÚLu!

Letošního ročníku se zúčastnilo

97firem
211business leaderů
14řečníků